Віддали шану Небесній Сотні

В історії українського народу є періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Їх чимало, але однією з останніх та найбільш трагічних є День пам’яті Героїв Небесної Сотні, коли за краще життя для України, проливали кров патріоти. І ми повинні пам’ятати і не забувати ці героїчні сторінки. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього…

20 лютого 2018 року в Лебединському художньому музеї відбувся вечір пам’яті, учасники якого з згадали подвиг Героїв Небесної Сотні та українців, хто віддав своє життя за кращу долю України.

Почуття скорботи, жалю за загиблими, тривога за майбутнє країни — об’єднали студентів Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка та учнів Лебединської СШ №7 в єдиний організм, який дихав, співпереживав, плакав, гаряче плескав у долоні та завмирав, напружено вслухаючись у рядки вірша Богдана Пісного «Горить свіча і пам’яті сльоза, Додолу з неї краплями стікає» у виконанні учнів 3-го «а» класу СШ №7 Анни Кірєєвої та Насті Вельбой (класний керівник – Світлана Вакуленко).

По завершенню заходу присутні переглянули фотосвітлини з історії буремних подій Майдану під час Революції Гідності.

Відбулися заходи пам’яті і в інших класних колективах школи.

viber image viber image1 viber image2 viber image6