У школі — карантин

карантин в украинеУ зв’язку з епідеміологічною ситуацією в школі оголошено карантин. Кількість хворих на грип та ГРВІ дітей зростає. Щоб не допустити катастрофічного поширення вірусних інфекцій, карантин введено до 23 лютого включно. Коли дітей знову запросять до школи – чекайте додаткових повідомлень.

Рішення про введення карантину в закладі приймалося місцевою владою за результатами моніторингу відвідування учнями шкіл. Мета карантину  – попередити подальше розповсюдження захворюваності на ГРВІ та грип, локалізувати епідемічний процес і забезпечити стабільну епідемічну ситуацію.

Медики попереджають, що в Україні будуть циркулювати три штами грипу: “Гонконг”, “Брісбен” і “Мічиган”. «Мічиган» належить до типу А (H1N1), тобто є різновидом так званого «свинячого грипу». Відрізняється цей штам яскраво вираженими симптомами і високою ймовірністю розвитку важких ускладнень.

карантин в Украине по гриппу