Дочекалися снігу

Картинки по запросу картинки лыжники    15 лютого відбулися змагання з лижник гонок серед школярів 26 заліку міської спартакіади. Учні школи прийняли активну та не менш результативну участь.

На лижню вийшло 40 учасників у 2 вікових групах. На дистанції 400 метрів серед дівчат призові місця вибороли: в середній групі – Ярошенко Каріна (ІI місце), в старшій групі  – Євтушенко Євгенія (II місце ).     Серед юнаків ситуація склалася таким чином: у старшійгрупі — II місце – Глудик Денис (СШ №7).

У загальному заліку команда СШ №7 стала абсолютним переможцем, посівши I місце. Краші спортсмени були відзначені грамотами. Вітаємо переможців та учасників! Бажаємо вам успіхів та наснаги!