Вболіваємо за наших!

Світлина від Natali  Logvinenko.       Спорт- це здоровий спосіб життя. Відповідно до плану-календаря проведення спортивних змагань в залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів та Положення про проведення спортивних змагань Шкільної волейбольної ліги України серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів міста протягом січня у спортивній залі школи були проведені змагання з волейболу. 16 та 18 січня відбулися змагання серед юнаків-учнів 10-11 класів в залік ХХVІ міських спортивних ігор. У змаганнях за призові місця між командами велася напружена боротьба. Інтрига зберігалася до кінця змагань. У підсумку команда закладу, поступившись одноліткам  ЗОШ І-ІІІ ст. №6, ІІ місце вибороли спортсмени школи.

23 та 25 січня відбулися змагання Шкільної волейбольної ліги України. Змагання проходили за олімпійською системою у двох вікових категоріях: старшій (2001 рік народження та молодші) та середній (2004 рік народження та молодші). 23 січня пройшли змагання серед юнаків, 25 – серед дівчат.
У фіналі змагань серед юнаків старших зустрілися команди СШ І-ІІІ ступенів №7 та ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. І знову команда юнаків отримує друге місце. У віковій категорії «юнаки середнього віку» у фінал вийшли спортивні колективи учнів СШ І-ІІІ ступенів №7 та ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Перемогу святкувала наша команда хлопців.
Серед старших дівчат  майже традиційно ми виборюємо друге. А от  дівчата молодші забирають першість у юних волейболісток ЗОШ №5. Команди-переможці змагань відзначені грамотами відділу освіти міськвиконкому.