Коло «Я — миротворець»

IMG_5155           Одним із пріоритетних завдань психологічної служби  є  створення безпечного і  комфортного освітнього середовища. Важливим інструментом у вирішенні цих  завдань є відновні  практики   — медіація  та  Коло. Коло — це зібрання людей, рівних для  спілкування щодо складних  питань, проблем, в атмосфері взаємоповаги і турботи згідно з певними правилами. Головною особливістю Кола є те, що кожен з учасників має можливість висловити власну точку зору та бути почутим іншими членами кола. Уже стало традицією в закладі проводити такі кола з лідерами учнівського самоврядування , медіаторами, педагогом – організатором Бігун С.К.

07.02.18р.  у школі  відбулося  Коло  спілкування «Я – миротворець». Ведуча Кола, практичний психолог  закладу Звоновська О.І.,  розпочала процедуру з  розповіді  про правила Кола  та принципи процедури . Учасники поділилися з присутніми своїми якостями , які є для них мирними і позитивними. Цікавими і неоднозначними були висловлювання учасників  стосовно питання:  що означає  бути  миротворцем і нести мир?  Що ви можете і готові зробити з сьогоднішнього дня як миротворець?  Завершилась процедура Кола спільним висловлюванням всіх учасників. Це було слово «Мир».

IMG_5140  IMG_5150