Співпраця з волонтером

IMG_20171205_143734    З 11 жовтня 2017 року в школі працює волонтер Центру європейських ініціатив Телмо Ромео Гашпар Симоеш з Португалії. Співпраця з волонтером є важливим елементом в роботі євроклубу «Сузір’я дружби». Спілкування з Ромео під час виконання різних форм та методів роботи (бесіди на вільні теми, створення та обговорення презентацій про країни ЄС, інтелектуальні ігри, робота в команді, тощо) розвиває здатність учнів вільно володіти англійською мовою, додає навчальному спілкуванню комунікативної спрямованості та зміцнює мотивацію вивчення іноземної мови, допомагає долати мовний бар’єр.

На заняттях євроклубу учні отримують знання про Європу та країни ЄС, про співдружність країн, молодь вчиться осмислювати власну позицію щодо ролі європейського співтовариства, заняття виховують в учнів почуття зацікавленості до історії, культури та звичаїв різних країн.

На черговому засіданні Євроклубу учні обговорювали питання гендерної нерівності та виконували різноманітні завдання, що могли б допомогти у вирішенні гендерних питань  нашого суспільства.

IMG_20171024_154639      IMG_20171024_162308