Знайомство з музейними стародруками

Зібрання стародруків Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва вважається одним із найцікавіших серед таких колекцій в області та становить значний науковий інтерес. За довгі роки свого «музейного життя» ці книги зазнали чимало «страждань»: переїзди, «життя в окупації», небуття тощо. Але, попри це, зусиллями музейних працівників колекція збереглася. І, 25 січня 2018 року – вперше представлена відвідувачам художнього музею.

Учні 8-А класу школи відвідали виставку , яку  відкрила зберігач музейних фондів Химич Тетяна Тарасівна. Цікавими були виступи провідних бібліотекарів Демченко Надії Миколаївни та Хромцової Ольги Георгіївни. Особливо цікаво розповідав про книги графів Капніста та Аненкових почесний науковий співробітник Ювеналій Володимирович Голод. Школярі побачили унікальне видання «Кобзаря» , зокрема поему ,, Гайдамаки» Т.Г. Шевченка. А ще — величезні альбоми із літографіями відомих художників. Дякуємо організаторам виставки. Діти одержали позитивні емоції і збагатили свої знання про стародруки.

У найближчі тижні виставку «Музейні стародруки» можуть оглянути усі бажаючі. Триватиме виставка до 01 березня 2018 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К.Руднєва знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: 08:00-17:15, сб. 08:00-16:00. Обідня перерва з 12:00 до 13:00. Вихідні: неділя та понеділок. Сайт музею – http://artmuseum.lebedyn.org/

viber imageь  ьь