Твої таланти, школо! Другий та третій день відбору

Другий день відбіркових турів. Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво. Яка краса! Всі учні у захваті.

Компетентне журі у складі: Знаменщикової Валентини Миколаївни — провідного наукового співробітника районного краєзнавчого музею, Химич Тетяни Тарасівни — головного зберігача фондів художнього краєзнавчого музею, Людмили Олександрівни Буторіної — талановитої майстрині м. Лебедина, Наталії Євгеніївни Лещенко — мами учня школи визначили кращі роботи. Автори кращих робіт:Стрільник Віталій 2-А (образотворче мистецтво),Звягольська Анастасія 3-А, Лісова Ксенія 3-А, Хоруженко Поліна 3-А, Філоненко Тетяна 3-А, Метенко Настя 3-А Солнцева Богдана( образотворче та декоративно-прикладне мистецтво), Стегній Поліна 5-А, Шутько Олександра 6-А, Одинець Вероніка 7-А, Коровніченко Анна 9-А, Шушман Дарина 9-А, Шарапова Анастасія 8-А

Декоративно-прикладне мистецтво: Никипіла Вікторія 6-А (топіарій), Коваль Артем ( топіарій), Іщенко Єлизавета 6-Б,( соломка, квілінг), Панченко Андрій 6-Б(ікебана), Кобзар Дар’я 5-Б (бісероплетіння), Солдатенко Анастасія 7-А ( вишивка бісером),Коростіль Ярослав 3-Б (аплікація з ракушок). Чудові вироби з конструктора представили на виставці Грушко Владислав та Крижанівський Михайло.

Третій день відбіркових турів. Художнє читання. Діти подали 15 заявок. Звучать різнопланові вірші, проза, діалоги, власний гумористичний вірш, автор якого Степанова Олеся, учениця 4 класу. Ось виходить на сцену Кірєєва Анна, кожне слово зачіпає серце і душу глядачів та журі.

Журі у складі: Людмили Анатоліївна Клименко викладача педучилища, Тетяни Тарасівни Химич головного зберігача фондів художнього музею, Світлани Миколаївни Тонкошкур колишнього директора Центру позашкільної освіти, шанувальника поетичного слова визначили кращих декламаторів.

Кращі декламатори: Кірєєва Анна 3-А, Степанова Олеся 4-А, Лихина Олександра 2-А, Домашенко Софія 2-А.

viber image6   viber image8 viber image0  viber image9  viber image5555 viber image555 viber image55