Результати конкурсу соціальної реклами

Лойченко            Протягом листопада – грудня 2017 року міським відділом у справах молоді та спорту проводився конкурс соціальної реклами «Я люблю своє місто». Серед 25 робіт учнів та студентів навчальних закладів міста, поданих на конкурс, 3 роботи і учнів та вчителів школи. Цікаве ідейне наповнення робіт учасників, у тому числі Коростіля Віктора, учня 7-А класу, Дидишко Я.С., учителя початкових класів, творчий підхід до розкриття ними теми, високий рівень виконавської майстерності відзначені під час засідання Конкурсної комісії, де були визначені переможці у 5 номінаціях.

У номінації «Моя сім’я – мій Лебедин» 2-е місце посів Лойченко Максим, учень 5-Б класу. До речі робота Максима має третій результат у онлайн-голосуванні на сайті міської ради – 101 голос.

Кожен учасник конкурсу отримав цінний подарунок та диплом. Вітаємо переможців!!!