Засідання школи молодого вчителя

На базі закладу відбулося засідання Школи молодого вчителя на тему «Урок — головна форма організації навчально-виховного процесу». Спеціалістів-початківців з методичними вимогами до побудови й проведення сучасного року  ознайомила Ольга Безкоровайна, заступник директора з навчально-виховної роботи школи. У своєму виступі вона надала практичні поради щодо структури і методики проведення особистісно-орієнтованого уроку.

Сучасні педагогічні технології, доцільні на уроці, презентувала присутнім Лариса Ковтуненко, завідувач міського методичного кабінету. Лариса Василівна наголосила: «Сучасний урок має на меті  не лише засвоєння результатів наукового пізнання, але й самого процесу отримання цих результатів, а також формування пізнавальної самостійності і розвиток  творчих здібностей учнів».

Продовженням заходу стала практична робота, у ході якої  педагоги мали можливість змоделювати структуру уроку, використавши різні технологічні підходи до їх проектування. Під час гри-тренінгу «Камертон» групи учасників представляли шляхи формування мотивації на уроці. Результати своїх досліджень вони узагальнили, створивши постери. Молоді колеги поділилися рекомендаціями вчителів-наставників з приводу створення ефективного уроку.

Практичний психолог школи Звоновська О.І. надала консультацію з питання «Психологічна атмосфера уроку. Мова тіла вчителя на уроці»

На завершення «рецептами» приготування хорошого уроку з молодими колегами поділилися досвідчені вчителі школи Алла Калініченко та Людмила Утка .

Проведений захід сприяв поглибленню знань з питань методики викладання  та обміну досвідом між педагогами.

P71205-135854 P71205-143132 P71205-143743  P71205-144101 P71205-150816  P71205-125912