Тиждень рідної мови розпочався

Рідна мова! Запашна, співуча, гнучка, сповнена музики і квіткових пахощів. Вона встала з колін, як відродилася наша Україна. Джерелом культури є материнська мова. І той, хто не знає або цурається її, прирікає себе на злиденність душі:

Щира втіхо – рідна мово,

Краю отчого окраса, –

Є в тобі вогонь Тараса,

Щира втіхо, рідна мово.

Сьогодні у школі розпочався тиждень рідної мови. Ведучі  лінійки запрошують до слова учнів-членів організаційного комітету щодо проведення предметного тижня у закладі. Святково одягнені вони з гордістю висловлюють шану рідній мові, зробивши екскурс в її минуле, відзначають її міць та мужність. Оголосивши план предметного тижня, школярі припрошують своїх друзів розпочати тиждень ходою вишиванок, — різнобарвних, яскравих, рідних серцю, зігрітих теплом отчого дому і маминого благословіння. Найактивнішими виявилися учні молодших класів. Дякуємо Вам, малюки!

8 viber image7                  viber image5 1 viber image6 viber image  viber image2 viber image3   viber image4