Семінар практичних психологів

19 жовтня 2017 року відповідно до плану роботи міського методичного кабінету на базі  Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 відбувся психологічний колоквіум з теми: «Психологічний супровід учасників навчально-виховного процесу в початковій школі в умовах реалізації концепції «Нова українська школа». Його учасниками стали практичні психологи навчальних закладів міста, було запрошено учителя початкових класів школи №7, Вчителя Гуманної Педагогіки Аллу Іванівну Бендюг.

У ході колоквіуму розглянуто питання:

1. Реформування початкової освіти у контексті Концепції Нової української школи: виклики та перспективи( Бендюг А.І., учитель початкових класів СШ №7)
  1. Психологічна допомога учасникам навчально-виховного процесу у забезпеченні реалізації завдань реформування початкової освіти( Звоновська О.І., практичний психолог СШ №7)
  1. Пізнавальна потреба як базовий компонент мотивації учнів молодшого шкільного віку до навчання ( Ковтуненко Л.В., завідувач ММК)
  1. Наступність у діяльності практичного психолога дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу як шлях до створення оптимальних умов адаптації дитини до навчання у школи. ( Пелюх В.А., пр. психолог ДНЗ «Калинка»).

Плідне обговорення доповідей дозволилорозширити знання практичних психологів з теоретичних та практичних питань щодо системи роботи практичного психолога з учасниками навчально-виховного процесу в початковій школі в умовах реалізації концепції «Нова українська школа»; актуалізувати знання та вміння психологів з надання допомоги педагогам у забезпеченні особистісно зорієнтованого навчання, використання активних форм у розвитку пізнавальної сфери учнів, створило умови щодо обміну досвідом учасників семінару.

Завершилася зустріч супервізією, під час якої колеги обмінялися досвідом у вирішенні складних питань, які виникають цього року в адаптації учнів першого класу до навчання у школі.

IMG_5007    IMG_5012 IMG_5014    IMG_5016