Зустріч з фотомистецтвом

viber image            Учні 7-Б класу  разом з класним керівником Заворою  Світланою Миколаївною побували у Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва на відкритті фотовиставки «Містика Лебедина». Це перша авторська виставка молодої лебединської фото-художниці. Головні творчі зацікавлення Лілії Єфремової вирізняються здатністю об’єднувати професійну фотографію з роздумом про цілі і суть мистецтва. Фото-художниця чудово володіє різними техніками, сміливо використовує насичені кольори та гру світла і тіні. У своїх роботах нерідко йде за покликом таємних та містичних рухів підсвідомого. Навчалася у відомого художника Ігоря Швачунова.

Більшість її робіт показують втілення внутрішнього світу людини у поєднанні з природою. Ця перша професійна серія фото-художниці демонструє ситуації, які вона здатна подати як загадку, таємничі відносини між людьми з протилежних сторін об’єктиву.

Лебединська виставка об’єднує роботи кількох серій, що умовно поєднані за тематикою. Відкриття виставки пройде за участю автора, надаючи можливість гостям дізнатися більше про представлені роботи безпосередньо від їх творця.

   viber image1