Предметний тиждень «Спорт у моєму житті»

P70905-081029 Спорт – це сила, грація, краса, наполегливість.  Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту.

На виконання наказу по школі від 02 вересня 2017 року «Про проведення предметного  тижнів у 2017-2018 навчальному році», з метою підвищення впливу фізичної культури на розвиток фізичних якостей учнів школи, формування інтересів учнів до вивчення предмету, виявлення здібних учнів для формування збірних команд школи для участі в міських спартакіадах школярів з  4.09.2017 по 11.09.2017 в Лебединській спеціалізованій школі №7 проводилися заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня.

05.09.2017 відбулася урочиста лінійка, на якій були оголошені заходи відповідно до затвердженого плану.

Вкотре запалав символічний олімпійський вогонь на урочистій лінійці відкриття Малих олімпійських ігор у Лебединській спеціалізованій школі №7, згуртовуючи всіх учнів та учителів, закликаючи бути здоровими, щасливими та бадьорими.  Кращі спортсмени школи: Демчук Інна, Крамаренко Каріна, Ярошенко Каріна, Малишева Тетяна внесли прапор, а Ткаченко Олексій – факел Олімпійських ігор. Прозвучали клятви від імені спортсменів (Куценко Євген) та від імені суддів (Омельченко О.А.) Директор школи І.А. Харченко дала старт Малим Олімпійським  іграм та побажали всім успіхів.

Після відкриття лінійки весь учнівський колектив традиційно вишикувся на ранкову зарядку, яка буде проводиться щоранку о 8-10.

05.09.2017 о 1530  відбулися змагання з настільного тенісу серед хлопців 5-11 класів. Падалка Денис (10-А кл.) посів 3 місце,  Гец Денис (8-Б кл.) — 2 місце, Омельченко Андрій (8-Б кл.) – 1 місце.

06.09.2017 року у спортивній залі відбулася  дружня  зустріч   членів педагогічного колективу «Спорт у моєму житті». Три команди брали участь в  веселих естафетах. За підсумками перемогла команда початкових класів « Малюки».

07.09.2017 проводилися змагання з футболу серед збірних команд хлопців 11-А , 9-х класів та 11-Б , 10 кл. Перемогла команда 11-А та 9-х кл.

У спортивній боротьбі зустрілися команди дівчат 10 кл. та 11-х кл. у змаганнях з баскетболу 3×3. Перемогу вибороли учениці 10 класу.

Протягом тижня у шкільній бібліотеці була представлена  виставка літератури « О, спорт, ти світ!», яку підготувала шкільний бібліотекар Парфило Т.В. Учні школи мали змогу ознайомитися з новою літературою про видатних спортсменів, історію спорту, Олімпійські ігри.

У класних колективах протягом декади  проведені інформаційні п`ятихвилинки  «З історії Олімпійського руху», «Спорт у моєму житті», «Тато, мама, я – спортивна сім`я » та ін. «Спортивні звершення», — під таким гаслом були проведені екскурсії в шкільному музеї «Історія міста в іменах».

На подвір`ї школи, під час перерв для учнів 1-4 класів старшокласники проводили рухливі ігри. Протягом тижня учні школи  готували стіннівки на олімпійську тематику. Переможцем шкільного конкурсу знавців Олімпійського руху, який підготувала і провела педагог-організатор Бігун С.К., став Чегринець Єгор (11-А клас).

На  «Зустріч з Айболитом» запросила школярів шкільна медична сестра Фесенко Н.В. Добрий лікар навчив учнів надавати першу медичну допомогу, розповів, як уникнути захворювань під час контакту з хворими, як лікуватися, коли хвороба «взяла верх».

Під час урочистого закриття тижня фізичної культури були нагороджені грамотами і подяками активні спортсмени школи у різних видах спорту..

Усі заплановані  заходи проходили на високому рівні. Але план тижня виконано не в повному обсязі.

рр пр аа кпе IMAG0048 IMG_4733   IMG_4747 рон  P70906-160515