Свято Першого дзвоника

P70901-090904 Свято Першого дзвоника – подія хвилююча та незабутня. Після трьох літніх місяців у кожного школяра є непереборне бажання побачити своїх вчителів, однокласників, поділитися з ними враженнями про літо. Традиційно дружню шкільну родину збирає під своїм дахом Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7. Привітати учнів та їх батьків завітала заступник міського голови Олена Кірєєва, депутат міської ради Ігор Буднік. Привітавши всіх зі святом, спеціаліст віділу освіти Тетяна Гримайло вручила грамоти вчителям, які наполегливо працювали, були активними протягом минулого навчального року. Директор закладу Ірина Харченко побажала успіхів шкільній родині і подякувала усім, хто долучився до ремонтних робіт і підготовки школи до нового навчального року. Завдяки їх старанням учні навчатимуться в  чистих світлих та затишних кабінетах, здобуватимуть знання, щоб у подальшому гідно розбудовувати своє власне життя та життя рідної країни, вона висловила найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Багато теплих слів лунало в цей день від вчителів перших класів, батьків, першачків і одинадцятикласників. Подарунки та світлини залишаться усім на згадку.
  P70901-091232 P70901-085859 P70901-084930  P70901-084831 P70901-083824