Велика педагогічна рада

11Для освітян Лебедина початок нового навчального року знаменується серпневою  конференцією – особливою педагогічною традицією, яка зігріта теплом останніх літніх днів і любов’ю до професії. Вона наближає один з найважливіших днів у році – свято, з якого починалася і починається для кожного наступного покоління дорога у Світ Знань. Тема цьогорічної конференції: «Пріоритетні напрямки розвитку системи освіти в умовах реалізації національної освітньої ініціативи «Нова українська школа».

Головна мета зібрання – це своєрідна лінійка готовності до нового навчального року. Тому освітяни традиційно підвели підсумки розвитку освітянської галузі Лебедина у 2016-2017 навчальному році, окреслили основні завдання на новий навчальний рік, а також відзначили кращих педагогічних працівників міста, серед яких Озерна Зінаїда Семенівна(її вихованці на високому і достатньому рівні склали ЗНО з української мови та літератури), Судніцина Людмила Миколаївна, вчитель біології(щорічно готує учнів-переможців ІІІ, ІV Всеукраїнських учнівських олімпіад) .

Почесний гість конференції Сергій Грицай, вітаючи освітян з початком нового навчального року, акцентував увагу присутніх на інноваційних підходах до розвитку освіти міста та відзначив грамотою Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти вчителя початкових класів Бендюг Аллу Іванівну.

Привітав колег і начальник відділу освіти Володимир Доценко. У своїй доповіді він підсумував досягнення минулого навчального року, визначив проблемні питання та сформулював завдання на новий 2017-2018 навчальний рік. Він також наголосив, що всі навчальні заклади міста добре попрацювали та гідно підготувалися до початку нового навчального року, відзначивши діяльність Лойченко Інни Анатоліївни, вчителя інформатики щодо підготовки до нового навчального року.

Привітати всіх присутніх з початком нового навчального року завітали вихованці Лебединського міського центру позашкільної освіти, більшість яких є учнями нашої школи.

Конференція завершилася прийняттям резолюції щодо розвитку освіти на новий 2017/2018 навчальний рік.

2  DSC_0487_ 9 3

01   DSC_0498_