Лелеки — птахи щастя

P70516-151754         Лелеки – птахи, які приносять щастя. З давніх давен вони були близькими сусідами людей. У давнину казали: «Якщо на хаті звів житло лелека, то в родині має бути лад». Тому, очевидно, з такою шаною і ставляться люди до цих птахів.

Щоб розширити та поглибити знання дітей про лелеку, спосіб його життя, значення для людини, виховати любов і повагу до улюбленого птаха українців – лелеку-оберіг, лелеку-символ у рамках проведення міського семінару шкільних бібліотекарів у актовій залі школи для учнів 5-7 класів проведено виховний захід на тему: «До нас прийшов лелека».

І він дійсно прийшов журавликами-орігамі (ними була прикрашена сцена), яких виготовили школярі, щоб присутні мали змогу поспілкуватися з ними, почути їх клекіт.

Учні 7-А класу, ведучі заходу, розповіли цікаві факти з життя лелек, познайомили з легендами та повір’ями українського народу, які вчать шанувати та оберігати птаха-лелеку.

Декламування віршів лише додавали ліричності та підкреслювали небайдуже ставлення письменників до цього шанованого птаха. Шкільний ансамбль «Струни серця» та його солістка Лойченко Ангеліна виконали ряд пісень, що передають любов до лелеки.

Школярі переглянули відео-ролик про лелек. Затамувавши подих, діти спостерігали за особливостями життя птахів у природі і переконалися, що недаремно лелека став символом вірності  та своєрідним символом любові до рідної землі і нам є чому у них повчитися.

P70516-143426   P70516-143612 P70516-144023    P70516-151703