Тиждень психології у школі

Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.

З метою збереження психічного здоров′я всіх учасників навчально-виховного процесу та популяризації психології у школі пройшов Тиждень психології .

У рамках тижня практичним психологом Звоновською О.І. були проведені години спілкування, тренінгові заняття з учнями різних вікових категорій. Учні 2-А класу стали активними учасниками заняття «Поміркуй про це», яке було спрямоване на формування здорового способу життя, корисних звичок, допомогу учням усвідомити важливість розважливого ставлення до свого здоров’я , власного життя ,розкрити негативні наслідки шкідливих звичок, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі.

Цікавою виявилась година спілкування для учнів 4-Б класу «Про цінності життя. Як стати щасливим». Учні висловили свої міркування на тему  що таке щастя, у чому воно полягає, ділились власними мріями, будували будинок «Щасливе життя»,виконували різноманітні вправи «Як стати щасливим?», «Я вірю в себе», «Я досягну, я зможу…».

Для учнів  5-А класу  проведена ігрова година цікавої психології та тимбілдінг ( комплекс вправ щодо зміцнення команди).

Учні десятих класів стали учасниками тренінгового заняття «Ми здорове покоління», в ході якого розкривалось поняття фізичного та психічного здоров′я, значення і цінність життя людини, формувалось уміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх.

Проведення тижня психології сприяло пробудженню дитячого інтересу до пізнання власного внутрішнього світу і світу інших людей. У сучасних умовах дефіциту спілкування й уваги це є досить актуальною потребою. Тиждень психології в школі є складовою комплексу заходів з розвитку комунікативних навичок школярів, конструктивних форм спілкування і дозволу конфліктних ситуацій. Вона допомагає розвивати емпатію, форми і методи конструктивної взаємодії педагогів з учнями.

IMG_4554 IMG_4538 IMG_4537 IMG_4515 IMG_4568   IMG_4567 IMG_4566   IMG_4556