Трагічна дата

26 квітня 2017року – тридцять перша  річниця Чорнобильської катастрофи. Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Спільний смуток спогадів охопив серця присутніх на заході – реквіємі «Дзвони Чорнобиля», який було проведено біля пам’ятного знаку на території школи.

Під час заходу присутні учні 5-10 класів вшанували пам’ять перших героїв-пожежних, життя яких обірвалося у полум’ї зруйнованого реактора; усіх, хто пожертвував собою, захистивши світ від смертельної радіації; постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, запалили свічку пам’яті та поклали квіти.IMG_4544    IMG_4552