Перемога у Тридцять восьмій Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології.

image (1) 31 березня в актовому залі Луцького НВК № 9 відбулось урочисте закриття Тридцять восьмої Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Цього року учасниками її стали і учні школи Ліщина Вадим та Соловей Альбіна разом зі своїм учителем Судніциною Л.М., які повернулися додому з безсумнівною перемогою. Голова фахового журі Наталія Скрипник, заступник директора ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ ім. Т. Шевченка, у вітальному слові зазначила, що робота всіх організаторів була якнайкращою, «пазлики без гострих кутів створили чудову картинку, все склалося бездоганно». Слова привітань і підбадьорення пролунали і з уст Петра Олешка, директора Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентини Остапчук, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Андрія Киці, заступника начальника управління освіти, науки та молоді ОДА Тетяни Соломіної.

Насамкінець, після вручення школярам нагород і подарунків, Мирослава Кащенюк символічно передала естафету наступної всеукраїнської учнівської олімпіади з біології представникам Черкаського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти — «від Лесиного краю до Тарасового». Щиро бажаємо, щоб і в них пазли склалися бездоганно, а наші досягнення примножувалися.

original-img9694  image (4) image (2)
original-img9746
  image (6)  image (3)