7 квітня — Всесвітній день здоров’я

P70407-081506         У нашій суспільній свідомості існує одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я — решта все, додасться», — так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я — це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань — Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я різноманітні, та всі вони мають на меті профілактику захворювань та увагу до нашого власного здоров’я. Численні інформаційні матеріали, брошури та буклети, семінари, виступи фахівців і навіть концерти, які приурочені цьому Дню, в простій і доступній формі пояснюють нам важливість цієї позитивної ініціативи. На центральній площі міста проведена загальноміська ранкова зарядка, до неї і долучилися учні 9-11 класів школи. Отримавши заряд позитиву, бадьорості і енергії приступили школярі до навчальних занять.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим — якнайшвидшого одужання. Медикам — хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам — бути здоровими і життєрадісними!

P70407-081507    P70407-081446