Обмін досвідом — шлях до удосконалення

IMG_8843Без сумніву, обмін досвідом – ефективний шлях підвищення педагогічної майстерності. А тому відвідування навчальних закладів області не є випадковістю для освітян міста: семінари, зустрічі, подорожі. Цього разу лебединців гостинно зустрічали педагоги освітніх закладів міста Ромни. Після вичерпних і яскравих візиток навчальних закладів директори шкіл передавали естафету досвіду вчителям, котрі намагалися якомога повніше представити свої напрацювання.

Як працювати з одарованими дітьми в умовах профільної школи, перемогами і здобутками ділилися вчителі Роменської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім П.Калнишевського Захопили присутніх вичерпними порадами  з підготовки до ЗНО з використанням освітніх послуг мережі Інтернет педагоги спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. акад. А.Ф.Йоффе. А дорожню карту впровадження хмарних сервісів в практику навчального закладу запропонували гостям педагоги загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11: хмарні сервіси для реалізації управлінських рішень, їх використання у щоденномуроботі вчителя і таке інше. Насичений день завершився переглядом виступу шкільної агітбригади «Ромен-цвіт», неодноразового переможця Всеукраїнських конкурсів колективів екологічної просвіти.

Самоосвіта педагога не повинна зводитися до відновлення знань, якими він оволодів у вузі, мова йде про ознайомлення з новітніми педагогічними та психологічними дослідженнями, пошук нових  напрямків у методиці та організації навчально-виховного процесу, розгляд на високому науковому рівні педагогічних проблем, що викликають утруднення в практичній роботі. Отож і висловлюємо щиру вдячність за можливість вдосконалити свою педагогічну майстерність та підвищити свій професійний рівень   нашим колегам із Роменщини.

image (3)      image (2)