Всеукраїнська Олімпіада «Іспанія та латиноамериканський світ»

IMG_4480 Ще в січні цього року на базі Київського національного університету ім.Тараса Шевченка  проходив заочний етап ІІ Всеукраїнської Олімпіади  «Іспанія та латиноамериканський світ» та ІІ Всеукраїнської Олімпіади  «Китай: минуле і сьогодення».

Учні 10-А класу Лебединської СШ  І-ІІІст.№7 Борулько Анастасія, Даниленко Лілія та Чегринець Єгор за пропозицією та при підтримці вчителя історії Звоновської О.І. вирішили взяти участь у даних олімпіадах. Завдання першого туру  полягало у написанні  есе на задану тематику. Цікавими виявились роботи наших учасників «Його величність шовк» (БорулькоА.), «Іспанська корида» (ДаниленкоЛ.), «Червона і чорна теорії колонізації Америки» ( Чегринець Є.).  Роботами наших учнів зацікавились члени журі олімпіади. Усі вони були запрошені на фінальну частину змагань до Києва. Боровся за перемогу у Києві 17 березня 2017 р. Чегринеь Єгор, за що отримав грамоту з подякою від організаторів Олімпіади. Бажаємо нашим учням подальших успіхів у дослідницькій діяльності.