Загальношкільні збори педагогічного колективу, працівників школи, батьківського комітету

22 березня відбулися загальношкільні збори педагогічного колективу, працівників школи, батьківського комітету, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в школі та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей:

1.  Про упровадження здоров’язберігаючого  проекту    «Профілактика порушень постави у учнів»
  2. Про проведення у місті Лебедині кампанії щодо збереження психічного здоров’я та захисту  дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинців.
  3. Про заборону використання учнями мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу.
  4. Про обов’язкове носіння шкільної форми учнями під час навчально – виховного процесу
  5. Інформація голови батьківського комітету про роботу та фінансові питання.

У зборах взяв участь Приходько Олександр Вікторович, завідуючий ортопедичним  відділенням ЦРЛ, який зазначив,  що за останні роки показник повністю здорових дітей шкільного віку зменшився більш ніж на 30 %. Третє місце серед найбільш поширених хвороб серед підлітків, за даними державної статистики, займають хвороби кістково-м’язової системи. В основному це сколіози, плоскостопість, ревматоїдні артрити та інші. У ході жвавого обговорення Олександр Вікторович надав батькам практичні поради.

Перед батьками виступила Древаль Світлана Анатоліївна, начальник служби у справах  дітей, яка інформувала про проведення у місті Лебедині кампанії щодо збереження психічного здоров’я дітей, важливість захисту їх від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинців, про згубний вплив на психіку дитини участі їх у іграх  «Синій кит», «Пробуди мене о 4.20». Її виступ продовжила Звоновська Олена Іванівна, психолог школи,  яка наголосила  на можливих причинах участі дітей у подібних іграх. Запропонувала переглянути відеофрагмент відповідної тематики  та виступ шкільного психологічного театру.

Судніцина Л.М., заступник  директора з виховної роботи,  у своєму виступі вказала на те, що наказом по школі №008/1 від 10.01.2017р. заборонено використання учнями мобільних телефонів у навчально – виховному процесі, а також нагадала, що у статуті школи є положення, згідно з яким учні зобов’язані виконувати правила для учнів, у тому числі мати шкільну форму і бути у ній під час уроків та виховних заходів.

Шудрик Світлана Григорівна, голова батьківського комітету школи, проінформувала, що за звітний період проведено  збори, на яких розглядалися питання:

а) нормативно – правової бази організації навчально – виховного процесу;

б) національно – патріотичного виховання учнів;

в) організації харчування та збереження життя дітей;

г) попередження протиправної поведінки учнів та заходи щодо подолання агресії та насильства серед підлітків.

Відбулися і позачергові засідання голів батьківських комітетів, на яких розглядались питання про використання безповоротної фінансової допомоги для поповнення матеріально — технічної бази школи;  про надання благодійної допомоги на харчування дітей у пришкільному таборі.

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, збори прийняли відповідні рішення щодо підвищення відповідальності батьків за сімейне виховання дітей, зміцнення зв’язків зі школою та дальшого удосконалення навчально-виховного процесу в навчальному закладі.

P70322-171710 P70322-172905 P70322-174005   P70322-175534 P70322-175243   P70322-180627