З іноземною на «ти»

IMG_4264З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання учнів у школі було проведено «Тиждень іноземної мови». Усі школярі були активними учасниками та співорганізаторами запланованих заходів.

Цікаво пройшов виховний захід «Найцікавіше в країнах Європи» (вчитель Стеблянко М. А.). Скільки нового, непізнаного раніше відкрилося школярам.

Учні 11 класу виявили неабияку активність у інтелектуальному змаганні «The Smartest» (вчитель Труфаненко Л.І.). Переможцем став Бігун Юрій.

Для учнів 6-А класу проведена країнознавча вікторина «Чи знаєте ви Великобританію?»,  яка пройшла у формі гри «Як стати мільйонером?». Усі діти з захопленням брали участь у цьому заході.

У вікторині «Світ англомовних країн» (вчитель Доценко Н.В. та Войтенко О.О.) переможцями стали учениця 7-Б класу Демчук Інна, учень 7-А класу Корчменко Олександр та учениця 5-А класу Моренець Марина.

У конкурсі «Знавці англійських прислів’їв» (вчитель Коваленко Л.М) перемогу здобули учні 9-А класу Оголь Сніжана та Величко Даніїл.

Учні школи взяли активну участь у конкурсі стіннівок та малюнків. Також школярі розучили нові пісні та вірші англійською мовою.

На завершення  тижня  підведено підсумки на загальношкільній лінійці і вручено грамоти переможцям.

Сподіваємось, що інтерес до вивчення англійської мови, пробуджений у серцях наших вихованців, не згасне, а розгориться новим полум’ям цікавості, нестерпного бажання до знань.

P70224-155923 P70303-144159 P70303-144147 P70227-151917 P70224-160104 IMG_4273 IMG_4268