“Нас єднає Шевченкове слово”

IMG_4451  “Нас єднає Шевченкове слово” – саме під такою назвою у рамках відзначення чергової річниці з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка відбулося літературно-музичне свято  за участю працівників краєзнавчого музею та відділу культури. З цим іменем сьогодні на планеті ідентифікується Україна і українці. І хто б ти не був, де б не жив, той, хто перечитає «Кобзаря», не зможе уявити своєї долі без Шевченка. Учні школи вже вкотре почули  про важку долю Великого Українця. У ході свята лунали українські пісні у виконанні як дітей, так і дорослих, учні школи декламували кращі твори Тараса Шевченка. Особливо проникливо звучав “Заповіт” народного поета. Також присутні переглянули уривки з кінофільмів Реве та стогне Дніпр широкий” та “Діти в Каневі”.

Провідний науковий співробітник Лебединського районного краєзнавчого музею Валентина Знаменщикова та керівник драматичної  студії Микола Корсун,  ведучі свята, закликали  присутніх і надалі вивчати та популяризувати творчу спадщину Тараса Шевченка, зокрема, проведенням саме літературно-мистецьких вечорів, наукових конференцій та літературних читань, присвячених творчості Великого Кобзаря.

IMG_4436 IMG_4441 IMG_4443 IMG_4433 IMG_4430 IMG_4429