«Полюбіть майбутнє – крила виростуть!»

img_2245 Моя концепція — об’єднання людей на фундаменті вічних цінностей, вищих прагнень людського духу, — зазначав Олексій Леонов. Ось уже четвертий рік поспіль саме на такому фундаменті збиралася педагогічна спільнота Сумщини на обласних читаннях з гуманної педагогіки, які проходили на базі ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» під темою «Полюбіть майбутнє – крила виростуть!». «Піднесене розуміння Майбутнього ставить перед нами фундаментальне  завдання самовдосконалення, духовно-морального розвитку. Якщо ми самі правильно зрозуміємо Майбутнє, то зможемо направити наших вихованців на шлях духовно-морального становлення, зародження в них сенсу життя, світоглядних начал», – зазначають організатори зібрання. І їхню думку підтримали понад 180 слухачів з числа педагогічних працівників області: м.Сум, Лебедина, Ромнів, Конотопа, Тростянецького та Лебединського районів.

Щедрим подарунком для учасників читань став досвід практичного втілення ідей Гуманної Педагогіки  від авторів чотирьох майстер-класів. Власні напрацювання  представляла колегам і вчитель початкових класів школи, старший учитель, Вчитель Гуманної Педагогіки Бендюг А.І. Вона провела майстер-клас «Майбутнє – в сьогоденні», в ході якого пропонувались ідеї навчання і виховання молодших школярів у контексті гуманної педагогіки.

47635204827136image   image (1)