Через сильний мороз тимчасово призупинено навчальний процес у школі

Нагадуємо, що відповідно до пункту 9.20 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01, при зниженні температури повітря призупиняється навчальний процес у школах. :

—  для учнів 1-4 класів — до мінус 20 град. C

—  для учнів 5-11(12) класів — до мінус 24 град. C

При швидкості руху повітря більше 5 м/с та при підвищенні вологості вище 80%, а також при надзвичайних ситуаціях органи місцевої виконавчої влади приймають рішення про тимчасове призупинення навчання учнів.

Водночас зазначаємо, що призупинення занять у школах не повинно позначиться на навчальному процесі. Організація навчального процесу може здійснюватися дистанційно, шляхом виконання учнями індивідуальних та домашніх завдань, самостійного опрацювання навчального матеріалу.

(Згідно повідомлення Урядового порталу)