Конкурс снігових споруд

2017-01-16 12.07.51           Щасливі дні дитинства…Дорослі пам’ятають себе в дитинстві, коли вони будували із снігу різні фігури, фортеці, розмальовували аквареллю снігові квіти.
Рада старшокласників школи запропонувала створити атмосферу дитинства і свята. Вона ініціювала конкурс снігової скульптури. Хоч сніг майже не ліпився того дня, але за роботою було весело. Фантазували разом. На подвір’ї школи з’явилися фортеця та башти, дельфіни у басейні, сніговички і навіть козак Мамарига з котом-леопардом. «Класно попрацювали», «Це – найкращий день у моєму житті»,- лунало з уст конкурсантів.
Перше місце посіли учні 5-А класу (скульптура «Кіт-леопард»), друге — 7-А(«Козак Мамарига»), третє розділили між собою учні 8-А класу («Казкові зайчик і котик»), учні 6-Б класу, які представили фортецю, та учні 2-А класу(«Наші захисники»).