Рекомендації щодо реєстрації та участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року

            Наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277 «Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання», наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 11.10.2016 № 170 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році»  визначено основні етапи підготовки та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання (пробне ЗНО).

Участь у пробному ЗНО дасть змогу:

— ознайомитись з процедурою проведення;

— психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;

— навчитись працювати із зошитом та бланками відповідей;

— правильно розраховувати час на виконання завдань;

— отримати результат.

Під час проходження пробного ЗНО необхідно знати: по-перше, реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичну реєстрацію на основне зовнішнє незалежне оцінювання; по-друге, результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів та для конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.

Під час організації роботи щодо участі у пробному ЗНО рекомендуємо дотримуватись дорожньої карти учасника:

 

Зміст Термін
1. Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО 10.01.2017 -31.01.2017
2. Розміщення інформації про час і місце проходження пробного ЗНО (на сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» буде розміщено  запрошення, яке необхідно буде самостійно роздрукувати) До 14.03.2017
3. Проведення пробного ЗНО 01.04.2017 (з української мови і літератури);

08.04.2017 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов)

4. Уведення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО» До 05.04.2017 (з української мови і літератури);

до 10.04.2017 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов)

5. Оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного ЗНО 06.04.2017 (з української мови і літератури);

11.04.2017 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов)

6. Оголошення результатів пробного ЗНО (для осіб, які скористалися сервісом «Визначення результатів пробного ЗНО») 08.04.2017 (з української мови і літератури);

14.04.2017 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов)

Для оформлення реєстраційної заяви учасника пробного ЗНО необхідно:

 

 1. Зайти на сайт Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) у розділ «Пробне ЗНО — 2017», «Реєстрація»     (http://zno-kharkiv.org.ua).
 2. Ознайомитись із Положенням про пробне ЗНО — 2017.
 3. У розділі «Пробне ЗНО — 2017. Реєстрація» заповнити всі поля електронної реєстраційної форми та отримати персональний код та пароль, який прийде на електронну адресу, яку Ви вкажете під час реєстрації (зберегти код та пароль!).
 4. Зайти в «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» на сайті ХРЦОЯО за визначеним кодом та паролем.
 5. Роздрукувати та оформити реєстраційну заяву.
 6. 6. Роздрукувати реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо.
 7. 7. Оплатити послугу з проведення пробного ЗНО у будь-якому банку протягом 3 робочих днів із дня створення реєстраційної заяви (уважно перевіряйте усі реквізити та назначення платежу).
 8. Оформлену реєстраційну заяву (оригінал) надіслати поштою до ХРЦОЯО за адресою: майдан Свободи, 6, к. 463, м. Харків, 61022.
 9. 9. Через 10 робочих днів із дня оплати квитанції та відправки заяви зайти на «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» та перевірити оплату і надходження своєї заяви. Статус заяви повинен змінитися на «Отримано», статус квитанції – «Оплачено».

Звернути увагу!

Учасник пробного ЗНО може обрати максимум  2 предмета (один предмет у кожен із днів проведення пробного ЗНО).

Учасник пробного ЗНО може додати предмет протягом періоду реєстрації (у такому разі заява надсилається  повторно).

У день пробного ЗНО:

 1. Прибути до пункту проведення пробного ЗНО за 30 хвилин до його початку, маючи з собою документ, що посвідчує особу, запрошення, ручку з пастою чорного кольору.
 2. Виконувати всі вимоги фахівців щодо процедури проведення пробного ЗНО.
 3. У разі неявки, отримати тестові матеріали у пункті пробного ЗНО, вказаному у запрошенні, протягом трьох робочих днів.

Після завершення виконання пробного тесту, Ви можете забрати зошит із пробним тестом, бланк(и) відповідей, отримати від інструктора інформаційний бюлетень. Результат учасника за виконання завдань визначатиметься ним самостійно за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане завдання.

Якщо Ви бажаєте отримати результат пробного ЗНО за рейтинговою шкалою 100-200 балів, то скористайтеся сервісом «Визначення результатів пробного ЗНО», що буде розміщений на сайті ХРЦОЯО (дивись дорожню карту).

Детальну інформацію щодо послідовності дій, які необхідно виконати, щоб визначити результат, можна знайти на сайті ХРЦОЯО або в  інформаційному бюлетені, який  отримаєте після завершення виконання пробного тесту.

Нагадуємо, що вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 129 гривень.