Про навчальний центр для освітян України в рамках науково-педагогічного проекту «Академія інноваційного розвитку освіти»

Шановні колеги, запрошуємо до співпраці!

Нині українські освітяни стоять перед новими викликами: нові стандарти та оновлені програми, запровадження методик компетентнісного навчання, стрімкий розвиток інформаційних технологій та багато іншого. Тому, надзвичайно важливо спільними зусиллями допомогти їм стати конкурентоздатними на освітньому ринку праці.

Відповідно пункту 63 Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України, в рамках науково-педагогічного проекту «Академія інноваційного розвитку освіти» (наказ МОН України від 22.04.2014 № 632), Інститутом педагогіки НАПН України спільно з Громадською спілкою «Академія інноваційного розвитку освіти» започатковано Навчальний центр для освітян України.

Протягом навчального року, на базі Інституту педагогіки НАПН України, проводяться навчальні заняття, в рамках яких освітяни України отримують ті знання та навички, які є необхідними в умовах модернізації системи освіти в Україні. Також з 2017 року буде запроваджено дистанційну форму навчання, як невід’ємний ресурс очної форми занять.

Навчання орієнтовано на освітян, які мають бажання безперервно підвищувати свій професійний рівень. Тематика навчальних тренінгів та майстер-класів формується на основі освітніх запитів та потреб освітян. Для зручності створено тематичний календар, в якому зазначені: дата, тема, мета і автори тренінгу. З графіком проведення тренінгів та майстер-класів можна Громадська спілка Громадська спілка ознайомитись на сайті Академії за посиланням: http://www.airo.com.ua/grafikprovedennya-treningiv-ta-mayster-klasiv-osvitniy-weekend/.

До тренерського складу залучено провідних висококваліфікованих вітчизняних та міжнародних фахівців-практиків, а саме: вчителі-новатори, ініціативні керівники навчальних закладів, управлінці, науковці, психологи, засновники інноваційних освітніх проектів, креативні тренери бізнес-компаній (Panasonic, Bristar, Microsoft, Epson та ін.). Усі вони є авторами тренінгових занять, майстер-класів тощо, які дають слухачам тільки перевірені стратегії інноваційного розвитку освітнього закладу та практичну допомогу у професійному та особистому зростанні.

Для реалізації науково-педагогічного проекту «Академія інноваційного розвитку освіти» розроблено новий сайт: http://www.airo.com.ua/. З метою організації безперервного процесу підготовки керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи в умовах освітніх змін ПРОСИМО:

- довести зазначену інформацію до відома керівників та працівників районних (міських) управлінь (відділів) освіти і науки, районних (міських) методичних кабінетів (центрів), педагогічних працівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів;

- розмістити на сайті вашої установи банер «Академія інноваційного розвитку освіти»щоб надати можливість педагогічним працівникам обирати самостійно тематику занять для підвищення свого професійного рівня та особистісного зростання у міжкурсовий період.

З повагою,

Директор Інституту педагогіки НАПН України, д.п.н., професор, член-кореспондент НАПН України О. М. Топузов

Науковий керівник проекту «Академія інноваційного розвитку освіти», начальник відділу проектного управління ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», к.п.н., професор Т. О. Пушкарьова

Координатор проекту Клясен Наталія (044)-248-24-16, (066)-202-77-17 air.edu.ua@gmail.com