Загальношкільні батьківські збори

У приміщенні актової зали школи відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в школі та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей:

1.Звіт адміністрації школи про результати готовності школи до нового навчального року та особливості організації навчально – виховного процесу в 2016-2017н.р.

2.Про підсумки Всеукраїнської акції «Урок».

3.Про попередження злочинності та протиправної поведінки в підлітковому середовищі.

4.Про попередження випадків травматизму дітей під час навчально-виховного процесу та в канікулярний час.

5.Про харчування учнів.

6.Про роль психологічної служби  у розв’язанні конфліктних ситуацій.

У зборах взяли участь Лісовицький В’ячеслав Миколайович – інспектор Лебединського відділу поліції , Івченко Тарас Миколайович – інспектор 18 Державної пожежної частини.

img_3315  img_3323 img_3335