Робоча зустріч з питань ЗНО

img_38175 грудня  2016 року відбулася робоча зустріч директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренка О.Л., куратора Сумської області з питань ЗНО Ханіковою В.О. з з керівництвом району та міста, директорами шкіл та їх заступниками з питань щодо результатів ЗНО випускників ЗНЗ у 2016 році. Про головні особливості ЗНО-2017 працівники Харківського РЦОЯО розповіли під час зустрічі з громадськістю міста:  велося обговорення основних особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року, пробного зовнішнього незалежного оцінювання (терміни реєстрації, інформаційна кампанія, мережа пунктів пробного тестування).

img_3807 img_3810

Директор  Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренко О.Л. ознайомив учнів випускних класів та їх батьків із графіком проведення ЗНО-2017, документацією та хвилями вступу до ВНЗ, відповів на всі питання і порадив «Ви повинні приходити на ЗНО упевнено, знати,що ви все знаєте, все напишете і пройдете туди, куди хочете, але для цього потрібно прикласти зусилля».