Шануймо мову

img_3564         Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. У школі в рамках Дня української писемності та мови була проведена ціла низка заходів пізнавально-навчального спрямування з метою вшанування рідної мови, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.

Учителі української мови та літератури, класні керівники 1-11-х класів проводили тематичні уроки «Збережемо у віках рідну мову», «Рідна мова в рідній школі», «Мова наша солов’їна, ініціювали випуск стіннівок, запросили учнів школи переглянути літературно-музичну композицію  «Рідне слово моє, не мовчи»

Заходи, приурочені вшануванню рідної мови, проходили протягом навчального тижня, що дало можливість охочим школярам взяти участь у конкурсах на кращого знавця рідної мови, бесідах, інформхвилинках, поетичних хвилинках, коментованому читанні, міні- диктантах, виявити власні творчі обдарування.

img_3557        img_3566 img_3510        img_3535