«Sunflower» — Міжнародна гра зі світової літератури

img_3788      Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури спільно з Творчим об`єднанням «Соняшник» започатковали Міжнародну гру зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower», що запросила до участі учнів 1-11 класів. Участь у Міжнародній грі «Sunflower» дозволить виявити або розвинути творчі здібності учнів, сприяє їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, вихованню естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, словом, формує Людей Культури, і, зокрема, робить їх конкурентноспроможнішими в наш час напруженого інтелектуального змагання як цілих народів, так і окремих індивідів, допомогає відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю  навчальних досягнень, що необхідно для успішного складання ЗНО з метою вступу до ВНЗ, особливо на бюджетну форму навчання, дає шанс швидше визначитися з майбутнім фахом і навіть знайти випускникам шкіл потенційних роботодавців, оскільки до проведення Міжнародної гри «Sunflower» на її різних етапах долучене широке коло найкращих авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців: освітян, науковців, письменників, перекладачів, дипломатів, менеджерів та ін.

….Як казали древні китайці, «навіть шлях довжиною цілих 1000 лі починається з першого кроку». Тож вирушаймо разом – сміливих супроводжує успіх! А дорогу підкаже «Sunflower», котрий завжди тягнеться до Сонця Світової Літератури….

img_3786   img_3781 img_3783   img_3785