Пам`ять та вічна слава героям!

%d1%80%d0%b5%d0%b2%d0%be%d0%bb3У 2013/2014 роках в Україні відбулась безпрецедентна подія – народ повстав проти свавілля корумпованої влади. Внаслідок злочинного насильства влади проти громадян мирний протест перетворився на революційний рух, який призвів до корінних політичних змін, і в першу чергу змін у свідомості українців.

Минуло два роки  з того моменту, як загинули вони – герої, яких народила революція Майдану. Майдан став випробуванням на цінність особистості  людини, виміром людськості та гідності.

Напередодні Дня Гідності та Свободи класні керівники 9-11-х класів провели уроки мужності, присвячені подвигу захисникам незалежності, відвідали пам’ятний знак Героям Неесної сотні, зустрілися в краєзнавчому музеї зі свідками подій, учні 5-8-х класів переглянули документальні фільми про події Революції Гідності. Учні 9-х класів підготували виступ «Пам`ять та вічна слава героям!» на вільну трибуну. У шкільній бібліотеці діяла тематична виставка.

«Ми – не раби, і ніколи ними не будемо. Ми з гідністю маємо нести нашу культуру та традицію. Нас не можна вбивати, обкрадати та обманювати. Ми – єдина нація. Наш шлях – до європейських цінностей», – такі основні гасла Революції гідності.

Сьогодні ми в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками. Адже за  нашу  свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі.  І більшість  з них – молоді, сильні. Ті, хто лише починав жити….

Ці люди будуть жити в нашій пам’яті вічно, ми їх просто не маємо  права забути

%d1%80%d0%b5%d0%b2%d0%be%d0%bb2       %d1%80%d0%b5%d0%b2%d0%be%d0%bb