Майстер-клас у художньому музеї

img_3188           У художньому музеї ім. Б.К. Руднєва протягом двох тижнів проводились майстер – класи з художньої вишивки. Учні  6 – тих класів  школи мали можливість познайомитись та навчитись традиційних технік вишивання (стебловий шов, вільна гладь) під керівництвом  майстрині,  працівника музею Світлани  Кульомзи.

Учні поринули у чарівний світ історії створення вишиванок, познайомилися із експозицією виставки «Два кольори мої, два кольори» і почали створювати своїми руками вітальні листівки з елементами вишивки. У дитячих руках оживали пуп’янки, квіточки, листочки. З великим задоволення школярі понесли свої вироби  додому.

Працівники музею застосовують нові методи роботи з відвідувачами, одним із яких є майстер – клас. Цим вони не тільки зберігають народні традиції і ремесла, а й поширюють  їх в суспільстві. Приємно, що молоде покоління з радістю відгукується на  відродження  того прекрасного, що залишили нам предки.

img_3185 img_3190