FLEX: безкоштовне навчання в США для школярів

inzhgt49c4a     Триває набір на річне навчання в США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)» для українських школярів. FLEX – це програма культурного обміну старшокласників, в рамках якої учні 8, 9 та 10 класів мають можливість безкоштовно поїхати до США, навчатися у загальноосвітній школі протягом року, проживаючи у приймаючій родині. Програма повністю фінансується урядом США та адмініструється  організацією «Американські Ради з міжнародної освіти».

Щороку учні школи беруть участь у відборі до участі в Програмі обміну майбутніх лідерів «FLEX» і перемагають, виборюючи можливість цілий рік навчатися в США, вдосконалюючи знання англійської мови і пізнаючи світ, культуру, традиції, історію США. Цього року 9 учнів  виявили бажання бути учасниками І відбіркового туру, який відбувся 8 жовтня в м.Суми, серед більше ніж 600 учасників Сумської області. Переможцями І туру стали  Бакум Аміна, Даниленко Лілія, Клименко Вікторія, Мірошніченко Олександр, Ровна Анастасія, Овчаренко Марина. Бажаємо перемоги, дорогі наші діти!

d9rmxvw1ffs