Стартував I (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

image-4        З 4 жовтня 2016 року стартує I (шкільний), а з 1 листопада – II (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Запрошуємо школярів узяти участь у цих інтелектуальних змаганнях. Зичимо всім учасникам учнівських олімпіад успіхів і перемог!
Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності

image-2  image