Україна в скорботі

Остання субота листопада – скорботний  день для всіх українців. День, коли    світова громадськість вшановуєIMG_9603 невинних жертв Голодомору 1932-1933 рр. По всій Україні цьогоріч відбулося багато заходів-реквіємів. Про національну трагедію пам’ятають і школярі. Напередодні скорботного дня у закладі відбулася лінійка, присвячена вшануванню пам’яті жертв Голодомору. «Сьогодні нашим святим обов’язком є закарбувати у серцях пам’ять про наших невинно убієнних земляків. Ця пам’ять єднає усіх нас, українців, по всьому світу. Ця  пам’ять робить нас сильнішими та мудрішими», — наголошували учні.

«Голодомор – це трагедія не тільки українського народу, це світова трагедія, це крах християнських цінностей. Голод вбиває так, що мати нічого не може зробити. Кожен четвертий загиблий у часи Голодомору – це дитина до десяти років. Це страшно!», — відзначали школярі під час годин спілкування і вшановували пам’ять загиблих жертв Голодомору хвилиною мовчання. Наприкінці дня старшокласники взяли участь у ході та мітингу-панахиді релігійних конфесій міста  за жертвами Голодомору,  учасники заходу виклали запалені свічки та поклали колоски до пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

IMG_9592            IMG_9586           IMG_9604