Осінь, до побачення!

IMG_9576        У першокласників це було їхнє перше свято в школі. Але не дивлячись на те, що вони тільки вчаться бути маленькими артистами, свято пройшло весело і цікаво у барвах осені, з квітами та дарами природи. Програма святкового заходу була яскравою інсценівками  та музичними номерами. Учні, під керівництвом вихователів Труфаненко В.В., Семененко Т.В. підготували до свята пісні про осінь,  вірші, сценки. Всі дітки класу були в ролі артистів: урожаю, овочів та фруктів, веселих звірят. А також до них на свято завітала Чарівниця – Осінь з кошиком дарунків. Закінчився захід веселими конкурсами.
Не дивлячись на те, що за вікном в цей день була справжня осінь — йшов дощ, дув вітер, маленькі школярики відчули красу осінньої природи, а також розважились і повеселились.

IMG_9570    IMG_9577    IMG_9584    IMG_9574