Терпимість, милосердя, мир, свобода, гідність…

IMG_9385            Останнім часом слово „толерантність” набуло значної популярності і стало міжнародним терміном і важливим поняттям у проблематиці миру. У виховному просторі тема „толерантність” відіграє велике значення. З метою пропаганди принципів терпимості   у школі проходив  тиждень толерантності.  Метою  заходів стало проведення інформаційно — просвітницької роботи серед  учасників навчально-виховного процесу: формування  в  молодого покоління системи високих життєвих цінностей, розуміння власної відповідальності за своє життя та  життя оточуючих, толерантного ставлення один до одного.

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Упродовж тижня Толерантності всі учні школи приймали активну участь в заходах, які  змінювали один одного. Це і акції «Запали серце толерантності» та «Подаруй усмішку», «Зроби свій вибір».  Діти переглянули відеоролик про наслідки шкідливих звичок, активісти  самоуправління запропонували  молодшим товаришам ідеї цікавого здорового дозвілля. Учні 5-А класу були залучені до акції «Я не хочу бути в респіраторі», яку провели на території міста, толерантно пропонуючи перехожим кинути палити.          З учнями 7-Б класу проведена година спілкування «Ти і я такі різні». Для старшокласників проведено тренінгові заняття «Що таке толерантність». Метою зустрічі було підвищення рівня інформованості школярів щодо проблеми; формування мотивації до зміни поведінки; формування в підлітків почуття відповідальності за своє майбутнє.

З метою переконання учнів , що кожна людина гідна успіху і може досягти його в житті пройшли тренінгові заняття для восьмикласників  «Як пережити образу». Даний тренінг сприяв  розширенню знань учнів з даної проблеми,  діти вчились толерантному ставленню до людей.

Толерантність – це терпимість, милосердя, мир, свобода, гідність… Тому в рамках тижня проведений захід до Дня Свободи і Гідності, на якому були присутні старшокласники, запросили на нього учасника АТО Гримайла Б. К. , який побажав усім бути патріотами України. На згадку про захід йому подарували ляльку-мотанку у синьо-жовтих тонах із позитивними побажаннями. Підсумком тижня стали буклети,  випущені для кожного класного колективу про толерантність активом євроклубу та самоврядування.

2015-11-16 13.48.43 2015-11-17 09.28.16 2015-11-24 13.30.27    IMG_9106      IMG_9305    IMG_9363 IMG_9373    IMG_9381