Нетрадиційна техніка малювання як засіб розвитку образотворчої діяльності школярів

Відповідно до плану роботи  міського методичного об`єднання художньо-естетичного циклу 19.IMG_640211.2015 р. на базі Лебединської ЗОШ I-II ст. № 4 був проведений семінар у формі «круглого столу» на тему «Сучасні проблеми проектної технології на уроках музичного та образотворчого мистецтва, художньої культури». Досвід роботи з проблеми «Нетрадиційна техніка малювання як засіб розвитку образотворчої діяльності» презентувала присутнім учитель образотворчого мистецтва школи  Івахнова О.М.  Вона провела для учасників семінару майстер-клас «Розпис брелка-магніта з використанням техніки тичкування та монотипії»

IMG_6382     IMG_6386   IMG_6397