До побачення, табори!

SAM_5765 Сьогодні одночасно святковий і сумний день – відбулися заходи з нагоди закриття табірної зміни у пришкільних  таборах «Радість» та «Веселка», на якій звучали пісні та дитяча авторська поезія про літо, було вручено багато грамот та заохочувальних призів для найактивніших учасників та переможців чисельних конкурсів, вікторин, спортивних естафет та змагань, які проводились на протязі 14 днів.

От і закінчилася літньо-оздоровча зміна в таборі. Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне, для когось це були нові враження від місць, в яких він раніше ніколи не був, для когось враження від ігор, конкурсів, які щодня у ньому проходили,  хтось тут зустрів своїх старих друзів, а хтось нових.

Як стверджує одна романтична легенда, у кожного є два береги — від якого людина одпливає і до якого має неодмінно пристати. На цій довгій дорозі зустрічаються інші, не менш значимі зупинки. І усе ж, хоч би де не зупинялася людина, їй неодмінно світитиме далеким вогником оповитий щемним спогадом отой найперший Берег Дитинства. Покликання організаторів оздоровлення – подарувати дітям таку згадку про щасливе, безтурботне дитинство, в якому лише яскравими кольорами малюються барви літа…

А далі — веселі літні канікули, які допоможуть нашим вихованцям набратися нових сил та вражень!

Всім учням бажаємо незабутніх канікул!!!

  SAM_5711 SAM_5722     SAM_5733   SAM_5709