Випуск дев′ятикласників

IMG_8125   10 червня 2015 року в нашій школі відбувся випуск учнів 9-х класів.   Гучними оплесками вітали  батьки, вчителі та гості 44 випускників 2015 року та їх класних керівників Озерну Зінаїду Семенівну і Ровенську Світлану  Миколаївну.

З вітальним словом до учнів звернулися директор школи Ірина Анатоліївна Харченко, перша вчителька Алла Іванівна Бендюг, класні керівники. Заступник директора з навчально-виховної роботи Ніна Петрівна Бєлєскова зачитала наказ по школі про вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9-х класів. Гордо крокували дев’ятикласники за першим у житті важливим документом, адже їх хода супроводжувалася розповіддю директора про шкільне життя кожного з них, про досягнення в навчанні, спорті та позакласній роботі.

Віршовані слова вдячності випускники подарували всім учителям, класним керівникам та першим вчителям. Батькам і вчителям діти присвятили пісні і щиро дякували їм за сімейний затишок, любов, теплоту, ніжність і турботу вдома і в школі. З напутніми словами звернулася до випускників мама дев’ятикласниці Анна Петрівна Харченко. У вихорі танцю закружляли юнаки дівчат по завершенню урочистостей.

Свято закінчилося, але школа радо відкриває двері для всіх випускників і запрошує продовжити навчання в 10 класі, де учні навчатимуться за філологічним профілем.

IMG_8124    IMG_8126 IMG_8133    IMG_8141 IMG_8152    IMG_8167 IMG_8169    IMG_8179 IMG_8186    IMG_8195 IMG_8199    IMG_8200