Незмінний успіх

IMG_7507    Незабаром завершення навчального року і традиційно актова зала школи зібрала найрозумніших учнів міста та їх однодумців для вшанування кращих та визначення володаря звання «Інтелектуал — 2015». Присутніх вітав В.І.Каща, заступник міського голови. Він дякував освітянам за плідну працю, а школярам за перемоги, які вони здобули у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсі – захисті наукових робіт у Малій Академії Наук.  Серед них учні школи — Пірог Валерія, Ліщина Вадим, Низова Марія, їх вчителі — Озерна З.С., Судніцина Л.М., Литвинчук Е.Г.

А далі – нові змагання. Кращі учні шкіл міста, презентувавши себе як творчу особистість, доводили глибину своїх знань з рідної мови, всеобізнаність у інтелектуальній вікторині, красномовство у конкурсі ораторів. Честь школи захищала учениця 10 класу Анна Денисенко,  креативна, активна, дисциплінована, вольова учениця. У класі  вона займає посаду старости, завжди в курсі всіх справ школи, міста й країни. Аня багато читає художньої літератури. Дуже полюбляє вишивати, плете бісером. Неодноразово її вироби презентували на виставках в містах Лебедин та Суми.  Крім того, дівчина  має багато друзів, користується у них авторитетом і повагою, завжди готова прийти на допомогу як словом, так і ділом. Аня – душевна особистість з щирим серцем. Про її волонтерську допомогу ветеранам, хворим дітям, активну участь в різноманітних благодійних акціях відомо всім. Анна ініціювала в класі збори коштів на допомогу хворим АТО. Творчість учениці неодноразово мали змогу бачити на шкільній сцені, вона є автором прекрасних номерів художньої самодіяльності.

Хвилюючим був момент оголошення результатів Л.В.Вялковою, завідуючою міським методичним кабінетом, головою журі та наші сподівання справдилися. Анна стала першою, саме вона отримала грамоту і цінний подарунок від В.В.Доценка, начальника відділу освіти Лебединської міської ради. Шостий рік поспіль звання «Інтелектуал» не залишає школи. Найміцніші знання учнів доводять, що наша школа найкраща у місті. З перемогою тебе, Аню! Подальших успіхів і звершень!

IMG_7342     IMG_7427 IMG_7435     IMG_7445 IMG_7463         IMG_7504 IMG_7512     IMG_7523