До Дня Великої Перемоги

axkye0Gi6X4Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого     Дня         Перемоги.

Напередодні величної дати, вшановуючи пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни, у школі  відбулися традиційні заходи, присвячені перемозі у Другій світовій війні.

8 травня, в День Примирення відбулися уроки мужності,  присвячені пам’яті жертв війни — це лише маленька часточка великої
данини пошани полеглим.  Під час проведення заходів, в душевній розмові з
ветеранами було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні.
Шкільне самоврядування та пошуковий загін  упорядкували могилу загиблим воїнам, поклали квіти.  Учні привітали листівками ветеранів, з цікавістю вислухали їх   спогади. У школі створена  галерея фотографій «Я пишаюсь подвигом своїх прадідів». Учні та вчителі закладу взяли участь у мітингу з нагоди 70-річчя Великої Перемоги біля міського Кургану Слави.

_CSC5044    _CSC5046 _DSC5041    image (2) IMG_7283 - копия    IMG_7289 Зображення0908    Зображення0919 Зображення0920    IMG_7298