Психологічний форум

Click to enlarge image IMG_20150423_130953_result.jpg23 квітня, у Всеукраїнський день психолога, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти вітав учасників ІV обласного Психологічного Форуму. У його роботі взяли участь науковці, методисти з психологічної служби управлінь, відділів освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, практичні психологи, соціальні педагоги закладів освіти.  Наш навчальний заклад представляла практичний психолог Звоновська О.І.

Центральною частиною Форуму стала панельна дискусія з теми «Психологічна служба системи освіти у контексті суспільного зламу сьогодення». У ході дискусії піднімалися питання щодо ролі і місця психологічної служби системи освіти у конфліктний та постконфліктний період, організації психологічного супроводу дітей із сімей вимушено переміщених осіб в умовах навчального закладу, робота з дитячою травмою тощо.

Зацікавленість та професійний інтерес викликала в учасників Форуму виставка методичних матеріалів «Психологічні ресурси освіти», на якій було представлені роботи практичних психологів області.  Звоновською О.І. презентована на виставці методична розробка «Психологічний театр у школі». Робота вирізняється глибиною та науковістю, оригінальним творчим підходом.