Прем′єра психологічного театру

IMG_7227  22 квітня 2015 року відбулась чергова  прем′єра  психологічного театру «Мрії і дійсність», який створений у школі у 2012 році.  Організація в нашому навчальному закладі соціально-психологічного театру як засобу виховання є надзвичайно актуальною: театральна гра є одним із найефективніших засобів формування ціннісних орієнтацій підлітків, утвердження здорового способу життя через створення умовної реальності, в якій школярі  вчаться визначати і розвивати свої потреби, інтереси, загальну спрямованість життєвого шляху. Учні – актори  старшої групи презентували виставу-роздум «У пошуках себе». Перегляд театрального дійства не залишив нікого байдужим, кожен замислився над своїм ставленням до життя, своєю роллю  у системі відносин  дорослий – підліток.

Театральне мистецтво збагачує духовний світ особистості, розвиваючи здібності до співпереживання, уміння зрозуміти іншу людину і розділити з нею горе і радість, турботи, допомагає розвинути емпатичні та соціально-перцептивні вміння, здатність до концентрації уваги .

IMG_7201   IMG_7209 IMG_7225   IMG_7234    IMG_7238   IMG_7239   IMG_7242   IMG_7247