Фестиваль «Педагогічна знахідка»

IMG_7149                Міський методичний фе­стиваль «Педагогічна знахідка», що традиційно відбувається на базі школи,  уже вкотре об’єднав ще не зовсім досвідчених учителів та корифеїв педагогічної справи. Шануванням лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» розпочалося свято учительської майстерності. Їх та присутніх у залі вітали міський голова А.Г.Троян, начальник відділу освіти В.В.Доценко, голова профспілкової організації С.М.Таран.

А далі – досвід, напрацювання, захист, презентації. На сцені змінювалися не лише виступаючі, а й форми представлення педагогічних знахідок. «Досягнення успішного свідомого навчання шляхом розвитку самостійності» — таку педагогічну ідею захищала вчитель початкових класів К.І.Кульбачна, а допомагали їй у цьому її вихованці – третьокласники, які довели і актуальність, і результативність проблеми.

Близько 70 педагогічних знахідок заповнили виставку педагогічної творчості освітян міста. Це описи досвіду, методичні збірки, конкурсні матеріали, шкільні інформаційно-методичні вісники, результати роботи творчих груп та колективів, методичні рекомендації тощо. 11 матеріалів з них – доробки вчителів школи.

Підсумкове слово заступника міського голови В.І.Кащі було бажаним і вагомим. Слова вдячності Василя Івановича педагогам за невтомну творчу працю, досягнуті успіхи у педагогічній діяльності, утримання позитивного іміджу авторитетної галузі освіти надихнули учителів  на подальші успіхи та напрацювання. Отже, нехай з’являються нові ідеї, нові знахідки.

IMG_7162    IMG_7198 IMG_7193    IMG_7190 IMG_7186    IMG_7168